BOHATEROWIEJo Poolow, 17l.
Była zwykłą nastolatką, dopóki nie spotkała na swojej drodze jego - bezuczuciowego mordercy, który jako swoją ofiarę wybrał akurat ją.

'W moim życiu nie ma miejsca dla słabych osób, nie ma miejsca dla ludzi z uczuciami. Robię to na co mam ochotę. Nikt nie ma prawa aby mi czegokolwiek zabronić, nikt nie ma prawa aby być dla mnie nawet miłym. Jestem Harry… Harry Styles. Nikt nie ma prawa odezwać się do mnie bez pozwolenia.'
Wiek: 20 lat

Najlepsza przyjaciółka głównej bohaterki na której ona zawsze może polegać. Przyjaźń godna podziwu. 
Imię: Sue
Nazwisko: Jones
Wiek: 17 lat

Ness to osoba lubiąca popularność, drogie samochody, forsę i do tego przystojnych chłopaków. Dla tych rzeczy zrobiłaby wszystko. Kiedy dziewczyny mają ją za najlepszą przyjaciółkę, ona okazuję się zwykłą, fałszywą suką. 
Imię: Ness
Nazwisko: Cooper
Wiek: 17 lat


Tajemniczy chłopak o blond włosach? Pojawia się i znika. Jego uroda jest piorunująca. Kim jest? Złym człowiekiem który potrafi dobrze grać. Albo dobrze grać... albo potrafi szybko się zmieniać dla osoby w której się zakochuje. To Clark, brat Harrego i jednocześnie jego wróg. 
Imię: Clark
Nazwisko: Styles
Wiek: 21 lat

3 komentarze:

 1. ''Nie kochaj moc­no, bo przyj­dzie niena­wiść, nie niena­widź moc­no, bo zaskoczy cię miłość.''

  Nienawiści człowiek uczy się latami. A my.. byliśmy niedoświadczeni. Bo czy w tak młodym wieku może narodzić się tak wielka niechęć do drugiego człowieka, i czy można określić ją tak grubym słowem? A skoro nienawiść a miłość dzieli cienka granica to.. czy możemy rozmawiać o prawdziwej miłości, kiedy nie poznaliśmy jeszcze znaczenia nienawiści? Czas chyba zacząć się uczyć.

  Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie o Harrym. W nim nie należy do One Direction, a charakter nie odpowiada rzeczywistemu.
  harry-styles-opowiadanie-by-kinss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jak nazywa się Jo w rzeczywistości?

  OdpowiedzUsuń